İADE VE GERİ ÖDEME


İADE VE GERİ ÖDEME

   Kusurlu tamir işleminde iade:

Yapılan tamir işleminde kusurumuz olduğunu düşünüyorsanız 7 iş günü içerisinde faturasıyla birlikte bize ulaştırınız, cihaz teknisyenimiz tarafından kontrol edilir, kusurumuz olması durumunda 2 iş günü içerisinde koşulsuz şartsız ücret ve cihaz iadesi yapılır. Bu gibi durumlarda anlaşmalı kargomuz ile ücret alıcı kargo gönderimi yapabilirsiniz.

    İade işleminin yapılacağı adres: Demirkırlar İş Merkezi Sanayi Mah. Demir Sk. No:5 Ortahisar / TRABZON

Tamir işlerinde koşulsuz iade:

Yapılan tamir işleminden memnun kalmaz iseniz 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Tamir işleminde parça kullanılmış ise işlemin faturası ile birlikte servisimize ulaştırmanız dahilinde parça ücreti 2 iş gününde iade edilir. İşçilik ve kargo ücreti iade edilmez.

 

Garanti kapsamında işlem gören cihazın iadesi:

Yaptığımız tamir işlemine ve parçaya 6 ay garanti veririz. Tekrar eden arıza garanti kapsamına giriyor ise servisimize ulaştırmanız gerekmektedir. Barkodcunuz.com garantisinde belirtilen şartlarda cihazı servisimize ulaştırabilirsiniz. Tekrar gelen cihazın tamirinin artık mümkün olmadığını belirtirsek alınan ücretin iadesi 2 iş günü içerisinde yapılır. Garanti kapsamında tamir gören cihazda parça değişimi söz konusu olur ve önceki tamir işleminde parça değişimi yapılmamış ise toplam ücretten önceki alınan tutar düşülerek fiyat teklifi sunulur.

 

Ürün İadesi:

www.atmacapetrolurunleri.com.tr’dan satın aldığınız ürünleri 7 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeden iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile yapılabilmektedir. Ürünü iade ederken ürüne ait orijinal ambalaj ve fatura ile iade etmeniz gerekmektedir. İade ürünlerinizi yukarıda belirtilen adrese 7 gün içerisinde gönderebilirsiniz, iade edilen yedek parçanın geri ödemesi 2 iş gününde yapılacaktır.

 

Yedek Parça ürünlerinin iadesi:

Koruyucu jelatin sökülmüş veya hasar görmüş, garanti etiketleri yırtılmış yada hasar görmüş, iletken bacakları lehimlenmiş, filmli ürünlerin filmlerinin zedelendiği yada çıkarıldığı, ürünler iade alınmayacaktır. İade yedek parçaları yukarıda belirtilen adrese 7 gün içerisinde gönderebilirsiniz, iade edilen yedek parçanın geri ödemesi 2 iş gününde yapılacaktır.

 

Nakliye sırasında hasar gören ürünler:

Satın aldığınız ürün paketi hasar görmüş, ıslanmış, delinmiş, yırtılmış veya zarar görmüş ise kargo görevlisine tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. 0462 325 37 29 nolu telefonla bize ulaşarak durumu iletiniz.